Pranešėjai

Aurimas Paulius Girčys

Vadovas | APG MEDIA

Registruokis

Apie pranešėją:

Aurimas Paulius Girčys yra skaitmeninės rinkodaros entuziastas ir evangelistas, konsultuojantis prekės ženklus, kuriems yra aktualūs rezultatais pamatuojami sprendimai. Aurimas neseniai įkūrė skaitmeninės rinkodaros agentūrą APG MEDIA. Agentūra sėkmingai auga, rinkoje teikia skaitmeninės rinkodaros ir analitikos sprendimus.

Būdamas sertifikuotas marketingo specialistas ir lektorius, Aurimas beveik dešimtmetį dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis įviariuose universitetuose. Aurimas nuolat rašo straipsnius ir dalinasi įžvalgomis apie skaitmeninę rinkodarą. Laisvu metu Aurimas mėgaujasi laiku, praleidžiamu su dukrytėmis.

Jis taip pat randa laiko kurti botams arba adaptuoti dirbtinio intelekto sprendimams namuose. Su Aurimo idėjomis galite susipažinti ir arčiau išklausę jo TEDx pranešimus, apsilankę jo LOGIN, BestInternet konferencijų pranešimuose arba tiesiog parašę jam per LinkedIn.

Pranešimas: "Top 5 GTM panaudojimo galimybės Jūsų el. parduotuvei"

15:00-15:30

Google Tag Manager yra vienas iš lanksčiausių įrankių, kuriais gali pasinaudoti el. parduotuvės. Tiesa, dažnai, svetainėse šio įrankio panaudojimas apsiriboja Analytics kodo įdiegimu, Facebook Pixelio įdiegimu ir Google Analytics Eventų nustatymu. Šiame pranešime pristatysime 5 GTM panaudojimo galimybes, kurios leis Jūsų el. parduotuvei surinkti daugiau tikslinės informacijos apie Jūsų lankytojus ir padės padidinti pardavimus.

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje
  • kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
Ankstyvoji kaina

37€

Vėlyvoji kaina

50€

Pirkti
Viešbutis "Radisson Blu Lietuva", Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378
Share via