Pranešėjai

Vitalijus Majorovas

Nepriklausomas įmonių reorganizavimo vadovas

Registruokis

Apie pranešėją:

Vitalijus Majorovas yra naujos kartos profesionalus vadovas, turintis daugiau nei 50 verslo įrankių bagažą, kurių dėka padeda įmonėms pasiekti spartesnį augimą ar reorganizuoti jos veiklą.

Vitalijus turi sukaupęs ir nemažą  darbinę patirtį:

• Pardavimų ir rinkodaros direktorius Turkijoje ir Vengrijoje (Studio Moderna)

• Įmonių grupės vadovas maisto pristatymo versle (Foodout)

• Šiuo metu yra nepriklausomas valdybos narys lietuviško kapitalo įmonėse (Plaza langai, Flokati, Lonas)

 

Pagrindinės veiklos sritys: reorganizavimas (turnaround management), sinergija tarp offline ir online, klientų patirties gerinimas (NPS)

Pranešimas: "Turnaround Management el. komercijoje - veiklos reorganizavimas naudojant praktikoje patikrintas verslo technikas"

15:45-16:15 5.3

Įsivaizduokite – esate naujas vadovas, kuris turi max 6-12 mėnesių per kuriuos turite padidinti krentantį pelną, supurtyti esamą stagnaciją ar išgelbėti verslo įmonę nuo bankroto. Didelis emocinis presingas, 20 krentančių puodelių, iš kurių gali pagauti tik 2-3, chaosas, pasipriešinimas pokyčiams. Tam, kad suvaldyti skęstantį verslo laivą reikia visai kitų vadovavimo įgūdžių nei plaukiant ramia jūra.

Prezentacijos metu sužinosite kelias technikas, verslo įrankius, kurių pagalba galėtumėte atlikti reikalingus pokyčius elektroninės komercijos veikloje. Kadangi visos verslo organizacijos anksčiau ar vėliau susiduria su sunkumais ir kardinalių pokyčių reikalingumu, tikėtina, kad po šitos prezentacijos gausite bent 1 naują idėją ar pamoką, leisiančią išvengti brangiai kainuojančių klaidų, kai Jums reiks rekonstruoti savo verslo įmonę.

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje
  • kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
Ankstyvoji kaina

37€

Pirkti
Vėlyvoji kaina

50€

Viešbutis "Radisson Blu Lietuva", Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378