Pranešėjai

Tadas Deksnys

Unboxed vadovas ir įkūrėjas

Registruokis
Tadas-Deksnys

Apie pranešėją:

Tadas Deksnys yra vienas iš JAV-Lietuvos kompanijos Unboxed įkūrėjų, su komanda padeda rinkodaros ir e-komercijos specialistams iš tokių kompanijų kaip Nestlé, Mars, Philips, PetSmart didinti konversijas naudojant pirkėjų ir mikro-influencerių istorijas (consumer-generated content).

Unboxed pateko tarp 11 kompanijų iš viso pasaulio į lyderiaujančio JAV B2B akceleratoriaus “Alchemist” programą. Forbes 2015 m. išrinko kompaniją, kaip “Startup to Watch”.

Prieš tai Tadas su komanda išvystė ir sėkmingai pardavė didžiausią augintinių prekių marketplace Baltijos šalyse – Pet24.

Pranešimas: "Iš lūpų į lūpas marketingas socialinėje medijoje - pagrindinis konversijų variklis?"

17:15-17:45 5.1

Pranešime kalbėsime apie vieną pagrindinių priežasčių kodėl žmonės perka arba neperka jūsų el. komercijos svetainėje – kitų žmonių rekomendacijas, kuriomis 92% žmonių teigia, jog pasitiki labiau nei bet kokia kita reklamos forma. Kasdien žmonės praleidžia po 1 val. 40 min. socialiniuose tinkluose. Kaip dažnai jie dalinasi patirtimi apie jūsų produktus? Kaip paskatinti esamus savo klientus arba mikro-influencerius kurti jūsų produktų istorijas ir skleisti jas iš lūpų į lūpas socialinėje medijoje? Kaip išnaudoti geriausią vartotojų sukurtą turinį konversijai ir pardavimams padidinti?

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje (jūs patys laisvai renkatės pranešimus ir seminarus)
  • pietūs ir dvi kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
iki 2017-03-07

75€

iki 2017-03-14

95€

Pirkti
Litexpo konferencijų centras, Laisvės pr. 5, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378