Pranešėjai

Marius Ivanovas

Httpool Head of Performance Division CEE

Registruokis
unnamed

Apie pranešėją:

Marius Ivanovas atstovauja tarptautinę internetinio marketingo kompaniją HTTPOOL – išskirtinę socialinių tinklų LINKEDIN ir TWITTER atstovę Baltijos, Centrinės ir Rytų Europos šalyse.

Turintis daugiau nei 20 metų patirtį marketingo ir pardavimų srityje, jis yra vienas iš HTPOOL partnerių, atsakingas už “”performance marketing”” ir “”business intelligence”” vertikales Centrinėje ir Rytų Europoje. Taip pat Marius vadovauja LinkedIn ir Twitter reklamos pardavimams ir operacijoms Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Viena stipriausių Mariaus pusių – gilus asmeninis skaitmeninių medijų kanalų ir technologijų išmanymas, bei jų pritaikymas įvairiuose pardavimų cikluose, segmentuose ir kanaluose.

Pranešimas: "LinkedIn naudojimas B2B pardavimams"

14:00 5.1

Pagal vartotojų skaičių LinkedIn užimą 4 vietą ir yra didžiausias “profesinis” socialinis tinklas pasaulyje. Būtent todėl galime teigti, jog jis yra pagrindinis kanalas B2B komunikacijai. Pranešimo metu Marius papasakos apie strategijas ir taktikas, kaip išnaudoti LinkedIn Jūsų prekės ženklo rinkodarai, “lead’ų” generavimui ir pardavimų skatinimui.

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje (jūs patys laisvai renkatės pranešimus ir seminarus)
  • pietūs ir dvi kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
iki 2017-03-07

75€

iki 2017-03-14

95€

Pirkti
Litexpo konferencijų centras, Laisvės pr. 5, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378