Pranešėjai

Jurgis Gylys

Verslo skaitmenizavimo ir el. komercijos konsultantas | NFQ Technologies

Registruokis

Apie pranešėją:

Jurgis Gylys yra verslo skaitmenizavimo ir veiklos procesų efektyvinimo konsultantas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį. Nuo 2014 m. yra MITA (Lietuvos mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra) ekspertas.

Šiuo metu pagrindinė darbo kryptis – online ir offline pardavimo kanalų sinergijos sprendimai įmonėms, siekiančioms išnaudoti omnichannel strategijos teikiamus privalumus. Projektuose apjungia inovatyvias technologijas, geriausias klientų aptarnavimo patirtis, Lean bei kitus šiuolaikiškus verslo procesų valdymo metodus.

Būdamas verslo praktikas, įmonių savininkas ir išorinis konsultantas, Jurgis išvystė kompetencijas, leidžiančias visapusiškai įvertinti skirtingų verslo sričių įmonių poreikius bei specifiką, ir užtikrinti, kad diegiami sprendimai atitiks kompanijos lūkesčius bei duos maksimalią grąžą.

Pranešimas: "OmniChannel. Fizioterapija ar transplantacija?"

10:00-11:00 5.3

Nuolat didėjantis prekybos ir aptarnavimo kanalų skaičius lemia, kad daugėja sąlyčio su vartotojais taškų, tuo pačiu ir vartotojų patirčių. Be to, vartotojų patirtys viename sektoriuje nulemia jų lūkesčius bet kuriame kitame. O tai sukuria naujus iššūkius verslui. Vis dažniau girdime, kad viską suvaldysime tik dirbant OmniChannel principais. Ne ką rečiau eilinis naujas technologinis sprendimas save tituluoja “omničianeliniu”, o kompanijos skelbiasi, kad jos dirba OmniChannel principais. Tačiau panašu, kad pažadėtos nirvanos, kol kas nepatyria nei vartotojai nei verslas. Kodėl?

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje
  • kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
Ankstyvoji kaina

37€

Pirkti
Vėlyvoji kaina

50€

Viešbutis "Radisson Blu Lietuva", Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378