Pranešėjai

Janis Rose

Įkūrėjas ir generalinis direktorius | Mailigen

Registruokis

Apie pranešėją:

Janis Rose pastaruosius 8 metus yra generalinis direktorius įmonėse Mailigen ir LeaderSend. Jis dirba su daugiau nei 1000 prekinių ženklų ir įmonių visame pasaulyje, siekdamas padėti jiems pasiekti savo užsibrėžtus tikslus naudojantis elektroninio pašto ir integruotos rinkodaros strategijomis. Jis nuolat kuria inovatyvias technologijas, kurios be galo reikalingos norint prisitaikyti prie besikeičiančių klientų poreikių. Janis vadovauja aistringų žmonių komandai, kurie kuria įrankius duodančius rezultatus.

Pranešimas: "SEMINARAS: Komunikacija su klientais el. paštu kliento gyvavimo ciklo metu (Anglų k.)"

14:00-15:30 5.2

Mes gyvename pasaulyje, kuriame klientų demografiniai ir elgsenos duomenys yra prieinami bet kuriam verslui,  siekiant aukštų rezultatų yra svarbu kuo tikslingiau ir efektyviau panaudoti šią informaciją. Vienas iš svarbiausių panaudojimų – duomenų taikymas skaitmeninės rinkodaros strategijoms. Rinkodaros automatizavimas leidžia Jums pritaikyti pranešimą kiekvienam unikaliam klientų gyvavimo ciklo etapui ir visa tai Jūs galite lengvai pritaikyti savo versle.

Savo pranešime Janis pasakos ir pateiks pavyzdžius apie naujausias komunikacijos su klientais el. paštu pritaikymo technologijas, kurios padeda didinti pardavimus ir klientų lojalumą.

PASTABA – pranešimas vyks Anglų kalba, sinchroninio vertimo nebus.

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje
  • kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
Ankstyvoji kaina

37€

Pirkti
Vėlyvoji kaina

50€

Viešbutis "Radisson Blu Lietuva", Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378