Pranešėjai

Eleonora Sakalauskaitė

Pricing.lt įkūrėja

Registruokis
Eleonora-Sakalauskaitė

Apie pranešėją:

ELEONORA SAKALAUSKAITĖ jau 15+ metų darbuojasi kainodaros ir verslo plėtros srityje bankininkystės sektoriuje Baltijos rinkose bei vadovauja kainodaros konsultacijų verslui Pricing.lt.
Kainodaros mokslus gilino tarptautinėse konferencijose Amsterdame ir Barselonoje, Stanfordo Universiteto kainodaros ir verslo plėtros mokymuose. Patirties semiasi iš pasaulinių kainodaros guru (pvz. Simon & Kutcher) bei savo klientų projektų (transportas, juvelyrika, sporto klubai, restoranai, kosmetika, mokymai ir t.t.).
Šiuo metu Eleonora konsultuoja jaunus verslus tiek Lietuvoje, tiek Niujorke – kaip klientai priima sprendimus pirkti, kaip nustatyti kainą naujam produktui, kaip suvaldyti nuolaidas, išvengti kainų karo ir dažniausiai daromų klaidų.

Pranešimas: "Kaip kovoti su nuolaidomis"

11:45 5.3

Kone kasdien parduotuvės dalina nuolaidų kuponus, vilioja perbrauktomis kainomis ar nesibaigiančiais išpardavimais. Nepaisant to, apie 75% verslininkų teigia, jog tokios nuolaidų “strategijos” neigiamai įtakoja jų verslą, o kartais net ir 5% nuolaida gali pražudyti nedidelės maržos pardavėją – iš jų ištrūkti nepavyksta.
Pranešimas supažindins su: nuolaidų žala ir kada jos naudingos, esminiais nuolaidų teikimo principais, kokie klientai ir kodėl perka tik su nuolaida bei kaip jų ATSISAKYTI.

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje (jūs patys laisvai renkatės pranešimus ir seminarus)
  • pietūs ir dvi kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
iki 2017-03-07

75€

iki 2017-03-14

95€

Pirkti
Litexpo konferencijų centras, Laisvės pr. 5, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378