Pranešėjai

Aurimas Paulius Girčys

Verslo Plėtros Vadovas | ESKIMI

Registruokis

Apie pranešėją:

Aurimas Paulius Girčys yra skaitmeninės rinkodaros entuziastas ir evangelistas, konsultuojantis didžiausius pasaulio prekės ženklus kartu su Eskimi.

Būdamas sertifikuotas marketingo specialistas ir lektorius, Aurimas beveik dešimtmetį dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis įviariuose universitetuose. Aurimas nuolat rašo straipsnius ir dalinasi įžvalgomis apie skaitmeninę rinkodarą. Laisvu metu Aurimas mėgaujasi laiku, praleidžiamu su dukryte.

Jis taip pat randa laiko kurti botams arba adaptuoti dirbtinio intelekto sprendimams namuose. Su Aurimo idėjomis galite susipažinti ir arčiau išklausę jo TEDx pranešimus, apsilankę jo LOGIN, BestInternet konferencijų pranešimuose arba tiesiog parašę jam per LinkedIn.

Pranešimas: "Programatiko galimybės Jūsų verslui"

10:30-11:00 5.1

Pranešime bus pristatyti pagrindiniai programinio skaitmeninės reklamos pirkimo akcentai ir privalumai. Konferencijos dalyviai sužinos aktualias atvejų studijas iš Azijos ir Afrikos rinkų.

Pranešime Aurimas pasidalins ne tik dabartiniais vartotojo pasiekimo būdais, bet ir artėjančiomos technologinėmis inovacijomis.

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje
  • kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
Ankstyvoji kaina

37€

Pirkti
Vėlyvoji kaina

50€

Viešbutis "Radisson Blu Lietuva", Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378