Pranešėjai

Andrey Šapovalov

Internetinės rinkodaros ekspertas

Registruokis

Apie pranešėją:

Andrey Šapovalov yra internetinės rinkodaros ekspertas iš Rusijos, turintis 16 metų darbo patirtį internetinės rinkodaros valdymo srityje, ypač elektroninės komercijos srityje. Jis yra vadovavęs didelei internetinei parduotuvei Rusijoje. Vėliau atstovavo JAV elektroninės prekybos įmonę Mondique.com Rusijoje. Šiuo metu Andrey dirba internetinės rinkodaros ir analitikos padalinio vadovu Rusijos įmonėję  “Faberlic”.

Jis turi sukaupęs patirtį dirbdamas su didelėmis duomenų bazėmis, taip pat turi daug žinių ir patirties dirbant su keliomis skaitmeninėmis sritimis, tiek su elektronine komercija, tiek su paieškos sistemomis, per šiuos metus jis buvo įmonės Yandex mobiliojo marketingo komandos vadovas.

Andrey šiuo metu mato savo tikrąjį iššūkį, apjungti savo turimas žinias skaitmeninėje rinkodaroje ir atrasti geriausius būdus kaip maksimaliai panaudoti įmonių turimas duomenų bazes  ir optimizuoti elektroninės komercijos rinkodaros išlaidas.

Andrey yra įgijęs Verslo Administravimo Magistro laipsnį ESMT (European School of Management and Technology, Berlynas, Vokietija). Taip pat jis turi Filosofijos Mokslų Daktaro laipsnį, o aistrą dideliems skaičiams pajuto studijuodamas Okeonologiją.

Pranešimas: "Didieji duomenys (Big data) elektroninėje rinkodaroje - iššūkiai, nauda ir priemonės (Anglų k.)"

11:45-12:15 5.1

Pirmąją konferencijos dieną, Andrey pristatys pranešimą, kurio tikslas – pabrėžti ir išryškinti modernius internetinės rinkodaros įrankius įmonėms, kurios aktyviai dirba su internetine veikla ir yra suinteresuotos optimizuoti savo didelius biudžetus.

Pranešime Andrey aptars kelių skirtingų sričių atvejus ir juos panagrinės. Pranešimą užbaigs diskusija apie skirtingas galimybes pagal skirtingus kampanijų tikslus, kuriuos galėsite pritaikyti ir savo veiklose.

Antrąją dieną Andrey ves visos dienos seminarą apie Ryšių su klientais valdymą (CRM), klientų duomenų bazių grupavimą ir pritaikymą kuriant individualizuotas reklamos kampanijas ir komunikacijos būdus su esamais klientais.

PASTABA – seminaras  ir pranešimas vyks anglų kalba ir sinchroninio vertimo nebus.

Bilietų kainos

Į bilieto kainą įeina:

  • dalyvavimas visos dienos renginyje (jūs patys laisvai renkatės pranešimus ir seminarus)
  • pietūs ir kavos pertraukos
  • PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai
Pirma diena

75€

Antra diena

95€

Abi dienos

150€

Pirma diena

95€

Pirkti
Antra diena

115€

Pirkti
Abi dienos

190€

Pirkti
Litexpo konferencijų centras, Laisvės pr. 5, Vilnius
Kaip atvykti

Susisiekite su mumis

  • info@e-komercija.eu
  • 865077378